GRIMMY 2020/21 - PREŠOV (+ Sekčov, Sídlisko III.), KOŠICE, SABINOV

Prihláška do SZUŠ/TK GRIMMY 

 Prešov - 2020/2021 

Kompletne vypísanú (bez rodného čísla je neplatná) a podpísanú prihlášku   aj s prílohami je potrebné zaslať  najneskôr do 31.8.2020 na grimmy@pobox.sk, alebo poštou na Tkáčsku 3, Prešov. 

- Ceruzkou na zadnú stranu prihlášky (ak posielate mailom, tak to uveďte do mailu ) vás prosíme poznačiť o aký štýl tanca máte záujem, napr. MINI KIDS, DISCO DANCE, HIP-HOP, BREAK DANCE, SHOW DANCE, BALET, GYMNASTIKA...

- Prosíme vás poznačiť aj miesto, kde nás chcete prioritne navštevovať (podľa počtu záujemcov sa budú otvárať skupinky): Tkáčska 3 (centrum mesta), Sídlisko III. - Kultúrne zariadenie PKO Družba, alebo Sídlisko Sekčov - ELBA park na ul. Ľ. Podjavorinskej (bývalé kúpalisko, vedľa Intersportu).  

- Viac informácií o vekových kategóriách a jednotlivých tanečných štýloch nájdete v sekcií GRIMMY Prešov. Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás na grimmy@pobox.sk, alebo 0902 602 372.  

2.septembra 2020 od 13:00-18:00 hod na Tkáčskej 3 bude prebiehať už len DOPLNKOVÝ ZÁPIS na voľné miesta v skupinkách, ak sa dovtedy nezaplnia. Preto neváhajte a zabezpečte si miesto už teraz.                                                  

             Prihláška do SZUŠ GRIMMY Košice - 2020/2021

        Kompletne vypísanú (bez rodného čísla je neplatná) a podpísanú prihlášku aj s prílohami je potrebné zaslať                                         najneskôr do 31.8.2020 na grimmy@pobox.sk, alebo poštou na Tkáčsku 3, Prešov.                                      - Ceruzkou na zadnú stranu prihlášky (ak posielate mailom, tak to uveďte do mailu ) vás prosíme poznačiť o aký štýl        tanca máte záujem, napr. MINI KIDS, DISCO DANCE/GYMNASTIKA, HIP-HOP, SHOW DANCE, ...

      - Viac informácií o vekových kategóriách a jednotlivých tanečných štýloch nájdete v sekcií GRIMMY Prešov (keďže              vekové a tanečné rozdelenie je všade rovnaké). Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás na grimmy@pobox.sk,                 alebo 0902 602 372. Trénujeme v centre mesta KE v budove radnice MČ Staré Mesto, Hviezdoslavova 7.

3.septembra 2020 od 16:00 - 18:00 hod na Hviezdoslavovej 7 (vchod zo Strojárenskej ulici) bude prebiehať už len DOPLNKOVÝ ZÁPIS na voľné miesta v skupinkách, ktoré vám však nevieme v septembri 100% zaručiť, ak sa dovtedy zaplnia. Preto neváhajte a zabezpečte si miesto už teraz. 

              Prihláška do TK GRIMMY Sabinov - 2020/2021 

        Kompletne vypísanú (bez rodného čísla je neplatná) a podpísanú prihlášku aj s prílohami je potrebné zaslať                                        najneskôr do 31.8.2020 na grimmy@pobox.sk, alebo poštou na Tkáčsku 3, Prešov.                                  

  - Ceruzkou na zadnú stranu prihlášky (ak posielate mailom, tak to uveďte do mailu ) vás prosíme poznačiť o aký štýl                  tanca máte predbežný záujem (ak ste nový tanečník), napr. MINI KIDS, DISCO DANCE/GYMNASTIKA, HIP-HOP. 

   - Viac informácií o vekových kategóriách a jednotlivých tanečných štýloch nájdete v sekcií GRIMMY Prešov (keďže              vekové a tanečné rozdelenie je všade rovnaké). Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás na grimmy@pobox.sk,                                          alebo 0902 602 372. Trénujeme v telocvični ZŠ Komenského 13 v Sabinove.

  4.septembra 2020 od 15:00-16:30 hod na ZŠ Komenského 13 bude prebiehať už len doplnkový zápis na voľné miesta v skupinkách, ktoré vám však nevieme v septembri 100% zaručiť, ak sa dovtedy zaplnia. Preto neváhajte a zabezpečte                                                                                        si miesto už teraz. 

GRIMMY SUMMER DANCE CAMP 2020 (Disco, Show Dance, Gymnastika)

        GRIMMY SUMMER DANCE CAMP 

                       in the City 2020 

     (prímestský tanečný tábor v PO a KE)

  Od januára 2020 trénujeme vo vlastných         priestoroch SZUŠ GRIMMY Košice.

  ***Nachádzajú sa v centre mesta v budove Radnice MČ Staré           Mesto (vchod zo Strojárenskej ulici oproti Hotelu Maraton).

GRIMMY SUMMER DANCE CAMP 2020  (Hip-Hop)

Od septembra 2019 máme pobočku   GRIMMY v Prešove na SÍDLISKU III. 

***Pobočka SÍDLISKO III. - NC DRUŽBA, Námestie Kráľovnej pokoja v Kultúrnom zariadení PKO DRUŽBA.

Od septembra 2019 máme pobočku GRIMMY v Prešove na SEKČOVE.

***Pobočka SEKČOV - Športová hala ELBA park na ul. Ľ. Podjavorinskej (bývalé kúpalisko, vedľa Intersportu).

    Od septembra 2019 pôsobíme aj v SB.

     ***Trénujeme v telocvični ZŠ Komenského 13 v Sabinove.