***MAJSTRI SVETA 2018***

Už 15.ročník obľúbeného GRIMMY SUMMER DANCE CAMPU 2018. Čaká ťa kopec zábavy a tanca s tanečnými lektormi GRIMMY, ale aj s pozvanými TOP lektormi. Množstvo súťaži, párty, workshopov, zaujímavých cien... Samozrejme aj bazén, jacuzzi, sauna, biliard, športové ihriska... 

Čoskoro je tu náš GRIMMY SUMMER DANCE CAMP 2018 a s ním aj "SUMMER VIBE BATTLE 2018". Prvý rok aj pre všetkých našich kamarátov tanečníkov, ktorí sa campu nezúčastnia. Príď si zatancovať v príjemnej atmosfére a užiť si posledné dni prázdnin a leta spolu s nami! Registrácia na grimmy@pobox.sk do 28.8.2018. Ak chceš po battli ostať na opekačku a stanovačku (je potrebné si doniesť vlastný stan aj jedlo, priestor zabezpečíme priamo v campe) daj nám vedieť.

Pozývame vás na zábavné popoludnie s GRIMMY FAMILY. Už 4.ročník úspešného podujatia pre deti, mládež aj rodičov. Tešíme sa na všetkých nových aj starých grimmákov . 

Chceš byť aj TY súčasťou GRIMMY FAMILY? Tak príď na ZÁPIS do Súkromnej ZUŠ a Tanečného klubu GRIMMY Prešov - II.kolo v septembri.  Nespoliehaj sa, že bude dosť voľných miest a neodkladaj to na poslednú chvíľu. Žiakov prijímame do konca septembra, alebo do zaplnenia našich priestorových a personálnych kapacít. 

V školskom roku 2018/19 otvárame nový odbor - Odbor audiovizuálnej a multimediálnej tvorby. Je určený pre žiakov od 10-15 rokov. Žiaci získajú základy práce s kamerou, fotoaparátom, moderovania a vystupovania pred kamerou v spolupráci s našim LDO. Budú sa venovať práci s textom, scenárom, strihovej skladbe, grafickému dizajnu... Výsledkom budú autorské spravodajské a publicistické príspevky, videoklipy, fotografie alebo grafické dizajny.

V dňoch 20.-23.9.2018 sa v Ústi nad Labem v Českej republike uskutočnili Majstrovstvá sveta 2018 v Street Show a Disco Show a Svetový pohár v Disco Dance disciplínach IDO pod názvom "DANCE SHOCK", kde sa nám podarilo vytancovať 4 tituly a množstvo krásnych finálových umiestnení. Majstrovstvá sveta v disciplínach IDO - International Dance Organization sa zúčastnilo 17 krajín ako Kanada, Ukrajina, Mongolsko, Rusko, Dánsko, Fínsko, Švédsko, Belgicko, Estónsko, Nemecko, Slovinsko, Taliansko, Srbsko... Tanečný klub GRIMMY a Súkromnú ZUŠ GRIMMY na týchto Majstrovstvách sveta reprezentovalo 41 tanečníkov vo veku od 8-23 rokov. Nominácie na tieto Majstrovstvá sveta si tanečníci vytancovali na Majstrovstvách Slovenska 2018 v Bratislave, kde získali viacero titulov Majstra SR a množstvo medailových a finálových umiestnení. V silnej medzinárodnej konkurencií sme sa nestratili a vybojovali sme pre Slovensko 4 tituly a zaradili sa medzi najúspešnejšie tanečné kluby na svetovom šampionáte.

Sme MAJSTRI SVETA 2018 v Disco Show skupinách juniorov. S choreografiou "In the hell", choreografiek Ingrid Fabian a Zuzany Krivdovej si titul vytancovali Lenka Petrišinová, Nina Tkáčová, Stela Szabóová, Tatiana Feková, Michaela Gočová, Karin Girovská a Viktória Tomková.

Titul I.VICEMAJSTRA SVETA 2018 v Street Show sólo chlapci sa podarilo vybojovať 9-ročnému Nicolasovi Smrekovi s choreografiou "Work hard play hard", choreografky Nataši Cápovej, keď predbehol tanečníkov z Canady, Ukrajiny, Talianska, Poľska, Slovinska...

Titul II.VICEMAJSTRA SVETA 2018 v Street Show sólo dievčat si spomedzi 19 súťažiacich vytancovala 10-ročná Michaela Stašová s choreografiou "At work dreaming", choreografky Nataši Cápovej. Miške sa tiež podarilo zdolať viacero tanečníčok z krajín ako Rusko, Canada, Rumunsko, Taliansko, Poľsko, Slovinsko...

1.miesto a titul VÍŤAZKY SVETOVÉHO POHÁRA v Disco Freestyle sólo junioriekzískala Sabrina Seifertová pod trénerskou taktovkou Denisy Richtárikovej pred súťažiacimi z Belgicka, Ukrajiny, Maďarska,  Česka... 

https://pis.sk/clanok/17471/majstri_sveta_2018_ztanecneho_klubu_grimmy.html

Sme jediná tanečná škola v Košiciach, ktorá sa špecializuje výhradne na disco freestyle a disco dance. Už od detstva u nás tanečníci získavajú skúsenosti z klasického tanca, disco dance, gymnastiky a disco freestyle.  Vychovali sme Majstrov SR, Európy a I.viceMajstrov sveta a víťazov Svetového pohára.

V januári 2018 sme sa pre veľký záujem, rozhodli otvoriť skupinky modernej gymnastiky, kde si od úplne najmenších detičiek vychovávame novú generáciu, či už moderných gymnastiek, alebo súťažných tanečníc. Gymnastika je výborným základom pre akýkoľvek šport, alebo tanec. Deti sú rozdelené podľa vekových a výkonnostných kategórií vo veku od 3-10 rokov. Viac info, foto, video nájdete v sekcií  gymnastika.