Deti sú budúcnosť...

GRIMMÁČIK (2-3,5 r.)

Predstavovať Tanečnú školu GRIMMY v Prešove určite nikomu nemusíme. Funguje úspešne už 24-tú sezónu a venuje sa tanečníkom vo veku od 5 rokov až po mamičky. A tu je ten "problém - od 5 rokov". Neustále nás kontaktujete so záujmom o tanec pre detičky MLADŠIE, poprípade o tanec DIEŤA + MAMIČKA. Preto sme sa rozhodli od januára 2019 otvoriť tanečno-pohybovo-gymnastické KRÚŽKY pre vekové kategórie detičiek do 3,5 roka - GRIMMÁČIK :

GRIMMÁČIK (2-3,5 r.) - tanečné, gymnastické, pohybové cvičenia, rytmika, spievanie, pohybové hry. Cieľom je vytvorenie podmienok pre celkový rozvoj a vývoj dieťaťa. Pomocou rytmických cvičení sa naučia základom moderného tanca. Nie sme kurz, ale tanečný klub pre najmenších. ... 

Tréningy budú prebiehať raz týždenne dopoludnia v priestoroch GRIMMY DANCE CENTRA na Tkáčskej 3 v Prešove.    Ak vás naša ponuka oslovila a máte záujem, nebojte sa nás už teraz kontaktovať a rezervovať si miesto. V roku 2020 pokračujeme od 6. februára. Prihlasujte sa na mail grimmy@pobox.sk, alebo do správy na https://www.facebook.com/babydancepresov/, alebo cez formulár na tejto stránke - kontakt. Môžete sa pridať aj do našej skupiny na FB https://www.facebook.com/groups/503883506844219/. Do poznámky uveďte názov krúžku GRIMMÁČIK, kontaktne údaje na seba a vek dieťaťa. 

GRIMMÁČIK  (2-3,5 r.)  Štvrtok:   10:00-10:45 hod

Poplatok je 4 EUR/za lekciu, alebo permanentka na 10 vstupov v cene 35 EUR. Poskytujeme zľavu, ak už máte niekoho v GRIMMY.