Deti sú budúcnosť...

GRIMMÁČIK - BABY DANCE 

Predstavovať Tanečnú školu GRIMMY v Prešove určite nikomu nemusíme. Funguje úspešne už 24-tú sezónu a venuje sa tanečníkom vo veku od 3 rokov až po mamičky. A tu je ten "problém - od 3 rokov". Neustále nás kontaktujete so záujmom o tanec pre detičky MLADŠIE ako 3 roky, poprípade o tanec DIEŤA + MAMIČKA. Keďže všetci naši taneční pedagógovia sú maximálne vyťažení súťažnými zložkami, zároveň však chceme vyjsť v ústrety aj rodičom mladších detičiek, rozhodli sme sa v roku 2019 "stiahnuť" z materskej dovolenky, aspoň na pár hodín týždenne našu dlhoročnú kolegyňu, úspešnú trénerku a tanečníčku Katarínu Fabiánovú. 

Katka je absolventkou Športového gymnázia v Prešove, Majsterkou SR v Modernej gymnastike, Majsterkou SR, Európy a Sveta vo Fitness junioriek a žien, Majsterkou SR a Víťazkou Svetového pohára žien v Disco Freestyle, Majsterkou SR v Street Show sólo..., proste má za sebou veľké úspechy a skúsenosti z tanečno-športovej oblasti a je aj MAMIČKOU niekoľkomesačného synčeka. Zároveň absolvovala ako dlhoročná trénerka GRIMMY aj množstvo odborných školení SZTŠ sekcie IDO (disco dance, hip-hop, show dance...). 

Preto sme sa rozhodli od januára 2019 otvoriť tanečno-pohybovo-gymnastické KURZY pre vekové kategórie detičiek do 3 rokov s rôznym zameraním : 

- BABY DANCE (od 2 mesiacov) - tanec detí s mamkou v nosiči. Krúžok je určený pre všetky maminky, ktoré rady tancujú a chcú si zatancovať aj spolu so svojim bábätkom v nosiči alebo baby šatke. Nie je nutné mať predchádzajúce skúsenosti s tancom. Tancuje sa na modernú hudbu. 

- GRIMMÁČIK 1, 2, 3 (1,5-3,5 r) - tanečné, gymnastické, pohybové cvičenia, rytmika, spievanie, pohybové hry. Cieľom je vytvorenie podmienok pre celkový rozvoj a vývoj dieťaťa. Pomocou rytmických cvičení sa naučia základom moderného tanca. Nie sme kurz, ale tanečný klub pre najmenších. ... 

Tréningy budú prebiehať raz týždenne dopoludnia v priestoroch GRIMMY DANCE CENTRA na Tkáčskej 3 v Prešove.    Ak vás naša ponuka oslovila a máte záujem o niektorú z pohybových aktivít, nebojte sa nás už teraz kontaktovať a rezervovať si miesto. Začíname v utorok 15.1.2019. Prihlasujte sa na mail grimmy@pobox.sk, alebo do správy na https://www.facebook.com/babydancepresov/. Do poznámky uveďte názov krúžku BABY DANCE, alebo GRIMMÁČIK, kontaktne údaje na seba a vek dieťaťa. 

Poplatok je 4 EUR/za lekciu, alebo permanentka na 10 vstupov v cene 35 EUR. 


BABY DANCE (tanec s nosičom) - každý utorok od 09:00-09:45 hod

GRIMMÁČIK 1 (1,5-2 r.) - každý utorok od 10:00-10:45 hod

GRIMMÁČIK 2 (2,1-3 r.) - každý utorok od 11:00-11:45 hod

GRIMMÁČIK 3 (2,1-3 r.) - každú stredu od 10:00-10:45 hod