Súkromná ZUŠ GRIMMY 

 Súkromná ZUŠ GRIMMY Košice

V Košiciach pôsobíme už viac než 10 rokov. Od septembra 2019 nás môžete nájsť v centre mesta v telocvični na Gymnáziu ŠROBÁROVÁ, Šrobárova 1, Košice a v priestoroch KAMIKADZE CREW na Exnárovej 10, Sídlisko Dargovských hrdinov. Momentálne však stále hľadáme vlastné priestory, kde bude sídliť SZUŠ GRIMMY Košice. V Košickej pobočke sa venujeme tanečníkom od 5 rokov. Trénujeme Disco Dance, Disco Freestyle a Disco Show, súčasťou týchto tréningov je aj gymnastika a klasický tanec. Sme dlhoročný člen Slovenského zväzu tanečného športu (SZTŠ) sekcie IDO (jediný oficiálne uznaný tanečný šport na SR - uznaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu).

Ako jediná tanečná škola v Košiciach sa špecializujeme výhradne na Disco Freestyle, Disco Dance a Disco Show na vrcholovej úrovni. Okrem výchovy vlastných tanečníkov už od mladého veku, pracujeme aj s repre tanečníkmi (s dlhoročnými skúsenosťami v rôznych tanečných štýloch).  Vychovali sme  Majstrov SR, Európy, Majstrov sveta a víťazov Svetového pohára. Pozrite si videá na našom YouTube: theGRIMMYTV.

Od septembra 2019 budeme pôsobiť už ako Súkromná ZUŠ GRIMMY Košice so zameraním na Tanečný odbor. 

Mesačné školné 2019/2020 v Košiciach

                            

DETI B (začiatočníci od 5 r.)              2 x týždenne tréning              22€

DETI A (pokročilé od 7-12 r.)             3 x týždenne tréning              24€

JUNIORI, HVK (13 a viac rokov)         3 x týždenne tréning               24€

 

Zápisné:                                                                                                          5€

Jednorázové zápisné pri prvom zápise do GRIMMY. Pri plynulom pokračovaní sa ďalšie roky zápisný poplatok neplatí. V prípade prerušenia minimálne na rok sa obnovuje zápis aj zápisný poplatok.              

Všetky tieto platby platia len v prípade, že našej škole odovzdáte Čestné prehlásenie.                            


Kostýmy:

Kostýmy na skupiny a formácie zabezpečuje v plnej výške GRIMMY, tanečníci platia len adekvátne požičovné. Kostýmy na sóla, duá vieme zabezpečiť za prijateľné ceny.

                                  Údaje k úhrade školného

Číslo účtu:  SK4609000000000500916293

Poznámka: Meno žiaka

Viac fotiek, videí a informácií nájdete na https://www.facebook.com/grimmydancecenterKE/