GRIMMY Košice - Disco Dance, Show Dance, Hip-Hop

 Súkromná ZUŠ a Tanečný klub GRIMMY Košice

V Košiciach pôsobíme už viac než 12 rokov (od 2007). Od januára 2020 pôsobíme vo vlastných priestoroch GRIMMY DANCE CENTRA Košice, ktoré sa nachádzajú v centre mesta na Hviezdoslavovej 7 v budove Radnice MČ Staré Mesto (vchod zo Strojárenskej ulici oproti Hotelu Maraton). Zároveň tu má sídlo aj Súkromná ZUŠ GRIMMY Košice. V Tanečnej škole GRIMMY Košice sa venujeme tanečníkom už od 4 rokov. Trénujeme Disco Dance, Disco Freestyle a Disco Show, súčasťou týchto tréningov je aj gymnastika a klasický tanec. Od septembra 2020 rozširujeme ponuku na Hip-Hop/Street Show a Dance Show. Sme dlhoročný člen Slovenského zväzu tanečného športu (SZTŠ) sekcie IDO (jediný oficiálne uznaný tanečný šport na SR - uznaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu).

Ako jediná tanečná škola v Košiciach sa špecializujeme na Disco Freestyle, Disco Dance a Disco Show na vrcholovej úrovni. Okrem výchovy vlastných tanečníkov už od mladého veku, pracujeme aj s repre tanečníkmi (s dlhoročnými skúsenosťami v rôznych tanečných štýloch).  Vychovali sme  Majstrov SR, Európy, Majstrov sveta a víťazov Svetového pohára. Pozrite si videá na našom YouTube: theGRIMMYTV. Viac fotiek, videí a informácií nájdete na https://www.facebook.com/grimmyfamilyKE/

Prihláška do SZUŠ GRIMMY Košice - 2020/2021

            Kompletne vypísanú (bez rodného čísla je neplatná) a podpísanú prihlášku aj s prílohami je potrebné zaslať             najneskôr do 15.6.2020 na grimmy@pobox.sk, alebo poštou na Tkáčsku 3, Prešov.

  - Ceruzkou vás prosíme poznačiť o aký štýl tanca máte predbežný záujem, napr. disco, hip-hop, show dance...

Mesačné poplatky 2020/2021 v Košiciach

MINI KIDS (MŠ 4-6 r.)                         1 x týždenne tréning              12€

DETI B (ZŠ začiatočníci od 6 r.)        2 x týždenne tréning              22€

DETI A (pokročilé od 7-12 r.)             3 x týždenne tréning              24€

JUNIORI, HVK (13 a viac rokov)         3 x týždenne tréning              24€

 

Zápisné:                                                                                                          5€

   Jednorázové zápisné pri prvom zápise do GRIMMY. Pri plynulom pokračovaní sa ďalšie roky zápisný poplatok neplatí.                                V prípade prerušenia minimálne na rok sa obnovuje zápis aj zápisný poplatok.                                      

Do 15.9.2020 je možné si u nás uplatniť viacero VÝHODNÝCH ZLIAV na POPLATKOCH (napr. Vzdelávací poukaz, polročná platba...). 

               V prípade, že neodovzdáte našej SZUŠ GRIMMY Košice "Čestné prehlásenie" -  školné sa zvyšuje o 10 € mesačne.

Kostýmy:

Kostýmy na skupiny a formácie zabezpečuje v plnej výške GRIMMY, tanečníci platia len adekvátne požičovné. Kostýmy na sóla, duá vieme zabezpečiť za prijateľné ceny.

                                  Údaje k úhrade poplatkov:

Názov účtu: Tanečný klub GRIMMY o.z.

Číslo účtu:   SK4609000000000500916293

Poznámka:  Meno žiaka