GRIMMY Košice

 Súkromná ZUŠ a Tanečný klub GRIMMY Košice

V Košiciach pôsobíme už viac než 12 rokov (od 2007). Od januára 2020 budeme pôsobiť vo vlastných priestoroch GRIMMY DANCE CENTRA Košice, ktoré sa nachádzajú v centre mesta na Hviezdoslavovej 7 v budove Radnice MČ Staré Mesto (vchod zo Strojárenskej ulici oproti Hotelu Maraton). Zároveň tu bude mať sídlo aj Súkromná ZUŠ GRIMMY Košice. V Tanečnej škole GRIMMY Košice sa venujeme tanečníkom už od 5 rokov. Trénujeme Disco Dance, Disco Freestyle a Disco Show, súčasťou týchto tréningov je aj gymnastika a klasický tanec. Sme dlhoročný člen Slovenského zväzu tanečného športu (SZTŠ) sekcie IDO (jediný oficiálne uznaný tanečný šport na SR - uznaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu).

Ako jediná tanečná škola v Košiciach sa špecializujeme výhradne na Disco Freestyle, Disco Dance a Disco Show na vrcholovej úrovni. Okrem výchovy vlastných tanečníkov už od mladého veku, pracujeme aj s repre tanečníkmi (s dlhoročnými skúsenosťami v rôznych tanečných štýloch).  Vychovali sme  Majstrov SR, Európy, Majstrov sveta a víťazov Svetového pohára. Pozrite si videá na našom YouTube: theGRIMMYTV. Viac fotiek, videí a informácií nájdete na https://www.facebook.com/grimmyfamilyKE/

Mesačné poplatky 2019/2020 v Košiciach

MINI KIDS (MŠ 5-6 r.)                         1 x týždenne tréning              12€

DETI B (ZŠ začiatočníci od 6 r.)        2 x týždenne tréning              22€

DETI A (pokročilé od 7-12 r.)             3 x týždenne tréning              24€

JUNIORI, HVK (13 a viac rokov)         3 x týždenne tréning               24€

 

Zápisné:                                                                                                          5€

Jednorázové zápisné pri prvom zápise do GRIMMY. Pri plynulom pokračovaní sa ďalšie roky zápisný poplatok neplatí. V prípade prerušenia minimálne na rok sa obnovuje zápis aj zápisný poplatok.                                      

Kostýmy:

Kostýmy na skupiny a formácie zabezpečuje v plnej výške GRIMMY, tanečníci platia len adekvátne požičovné. Kostýmy na sóla, duá vieme zabezpečiť za prijateľné ceny.

                                  Údaje k úhrade poplatkov:

Názov účtu: Tanečný klub GRIMMY o.z.

Číslo účtu:   SK4609000000000500916293

Poznámka:  Meno žiaka