Grimmy family Košice

                                        Grimmy Košice

V Košiciach pôsobíme už viac než 10 rokov. Od septembra 2018 nás môžete nájsť na sídlisku Dargovských hrdinov (Furča) v priestoroch FLEX fitness centra a Kamikadze Crew, Exnárová 10. V Košickej pobočke sa venujeme tanečníkom od 5 rokov. Trénujeme disco dance a disco freestyle, súčasťou tréningov je aj gymnastika a klasický tanec.

Sme jediná tanečná škola v Košiciach, ktorá sa špecializuje výhradne na disco freestyle a disco dance. Okrem výchovy vlastných tanečníkov už od mladého veku, pracujeme aj s áčkovými tanečníkmi (s dlhoročnými skúsenosťami v rôznych tanečných štýloch). Už od detstva u nás tanečníci získavajú skúsenosti z klasického tanca, dance show, disco dance, gymnastiky a disco freestyle. Sme najúspešnejšia tanečná škola v Košiciach v štýle disco freestyle a disco dance . Máme majstrov SR, Európy, majstrov sveta, I.vicemajstrov sveta a víťazov Svetového pohára. 

                                      Mesačné školné:

- Zápisné                               5 EUR

- Tréningy 2x týždenne       18 EUR

- Tréningy 3x týždenne       20 EUR


Číslo účtu: SK46 0900 0000 0005 0091 6293 (SLSP)

Poznámka: Meno žiaka

Platí sa jednorázové zápisné pri prvom zápise do GRIMMY. Pri plynulom pokračovaní sa ďalšie roky zápisný poplatok neplatí. V prípade prerušenie minimálne na rok sa obnovuje zápis aj zápisný poplatok. 

Viac fotiek, videí a informácií nájdete na https://www.facebook.com/grimmydancecenterKE/