GRIMMY Košice - Disco Dance, Show Dance, Hip-Hop

 Súkromná ZUŠ GRIMMY Košice

V Košiciach pôsobíme už viac než 12 rokov (od 2007). Od januára 2020 pôsobíme vo vlastných priestoroch GRIMMY DANCE CENTRA Košice, ktoré sa nachádzajú v centre mesta na Hviezdoslavovej 7 v budove Radnice MČ Staré Mesto (vchod zo Strojárenskej ulici oproti Hotelu Maraton).  V Tanečnej škole GRIMMY Košice sa venujeme tanečníkom už od 4 rokov. Trénujeme Disco Dance, Disco Freestyle a Disco Show, súčasťou týchto tréningov je aj gymnastika a klasický tanec. Od septembra 2020 rozširujeme ponuku na Hip-Hop/Street Show a Dance Show. Sme dlhoročný člen Slovenského zväzu tanečného športu (SZTŠ) sekcie IDO (jediný oficiálne uznaný tanečný šport na SR - uznaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu).

Ako jediná tanečná škola v Košiciach sa špecializujeme na Disco Freestyle, Disco Dance a Disco Show na vrcholovej úrovni a máme reprezentantky SR. Okrem výchovy vlastných tanečníkov už od mladého veku, pracujeme aj s repre tanečníkmi (s dlhoročnými skúsenosťami v rôznych tanečných štýloch).  Vychovali sme  Majstrov SR, Európy, Majstrov sveta a víťazov Svetového pohára. Pozrite si videá na našom YouTube: theGRIMMYTV. Viac fotiek, videí a informácií nájdete na https://www.facebook.com/grimmyfamilyKE/ 

Rozvrh GRIMMY Košice - 2020/2021


Mesačné poplatky 2020/2021 v Košiciach

                              MINI KIDS (4-6 r.)                          2 x týždenne tréning           16€/mesačne

                              DETI, JUNIORI, HVK (od 7 r.)       2 x týždenne tréning           20€/mesačne

                              DETI, JUNIORI, HVK (od 7 r.)       3 x týždenne tréning           22€/mesačne


           Jednorázové zápisné 5 € pri prvom zápise do GRIMMY. Pri plynulom pokračovaní sa ďalšie roky zápisný                               poplatok neplatí. V prípade prerušenia minimálne na rok sa obnovuje zápis aj zápisný poplatok.                                     

Oslobodenie od mesačného poplatku, alebo zníženie poplatku (sociálne prípady, viacčlenné rodiny...) je možné iba po predložení písomnej žiadosti rodiča a osobnom doručení a schválení riaditeľom, alebo zriaďovateľkou školy.     

                            Do 15.9.2020 je možné si u nás uplatniť viacero VÝHODNÝCH ZLIAV na POPLATKOCH                             (napr. Vzdelávací poukaz 2€/mesačne, polročná platba 2€/mesačne). 

             V prípade, že neodovzdáte našej SZUŠ GRIMMY Košice  "Čestné vyhlásenie" -  mesačný poplatok sa zvyšuje o 15€/ mesačne.


Kostýmy:

Kostýmy na skupiny a formácie zabezpečuje v plnej výške GRIMMY, tanečníci platia len adekvátne požičovné. Kostýmy na sóla, duá vieme zabezpečiť za prijateľné ceny.

                                  Údaje k úhrade poplatkov:

Názov účtu: Tanečný klub GRIMMY o.z.

Číslo účtu:   SK4609000000000500916293

Poznámka:  Meno žiaka + mesiac za aký platíte poplatok