Súkromná ZUŠ GRIMMY Košice

 Súkromná ZUŠ GRIMMY Košice

V Košiciach pôsobíme už viac než 10 rokov. Od septembra 2018 nás môžete nájsť na sídlisku Dargovských hrdinov (Furča) v priestoroch FLEX fitness centra a Kamikadze Crew, Exnárová 10. V Košickej pobočke sa venujeme tanečníkom od 5 rokov. Trénujeme Disco Dance, Disco Freestyle a Disco Show, súčasťou týchto tréningov je aj gymnastika a klasický tanec. Sme dlhoročný člen Slovenského zväzu tanečného športu (SZTŠ) sekcie IDO (jediný oficiálne uznaný tanečný šport na SR - uznaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu).

Ako jediná tanečná škola v Košiciach sa špecializuje výhradne na Disco Freestyle, Disco Dance a Disco Show na vrcholovej úrovni. Okrem výchovy vlastných tanečníkov už od mladého veku, pracujeme aj s repre tanečníkmi (s dlhoročnými skúsenosťami v rôznych tanečných štýloch).  Vychovali sme  Majstrov SR, Európy, Majstrov sveta a víťazov Svetového pohára. 

Od septembra 2019 budeme pôsobiť už ako Súkromná ZUŠ GRIMMY Košice so zameraním na Tanečný odbor. Momentálne hľadáme vlastné tanečné priestory.

                      

                  Mesačné školné 2019/2020 v Košiciach


HUDOBNO-POHYBOVÁ PRÍPRAVA/MINI KIDS (MŠ 5-6 rokov)                                   16€

2 x 45 min týždenne 

TANEČNÝ ODBOR (ZŠ 7 rokov a viac) DVK, JVK, HVK                                                    20€

Minimálne 2 x 70 min týždenne (ďalšie skupinové tréningy sa už nedoplácajú)

Zápisné                                                                                                                                     5€

Jednorázové zápisné pri prvom zápise do GRIMMY. Pri plynulom pokračovaní sa ďalšie roky zápisný poplatok neplatí.      V prípade prerušenie minimálne na rok sa obnovuje zápis aj zápisný poplatok.

Do 15.9.2019 je možné si uplatniť viacero VÝHODNÝCH ZLIAV na ŠKOLNOM (napr. Vzdelávací poukaz, polročná platba). Všetky tieto platby platia len v prípade, že našej škole odovzdáte Čestné prehlásenie, inak sa školné zvyšuje.  

                                 

                                 Údaje k úhrade školného

Číslo účtu: SK46 0900 0000 0005 0091 6293 (SLSP)

Poznámka: Meno žiaka

Viac fotiek, videí a informácií nájdete na https://www.facebook.com/grimmydancecenterKE/