GRIMMY Sabinov - Hip-Hop, Disco Dance,  Show Dance, Gymnastika

ZÁPIS - SABINOV

do tanečnej školy GRIMMY na šk.rok 2021/22 

Od 1.6. - 15.9.2021 prebieha ONLINE - ZÁPIS na nový školský rok 2021/22 pre záujemcov od 4 rokov. 

Od septembra 2019 pôsobíme úspešne aj v SABINOVE. Trénujeme v telocvični na ZŠ Komenského 13. 

Nerobíme žiadne konkurzy a výbery, u nás má šancu každý! Sme jediný registrovaný športový klub v SZTŠ sekcií IDO v Sabinove, preto spadáme pod športové výnimky a plynulo trénujeme celý školský rok aj počas COVID-19 pandémie, samozrejme za dodržania všetkých bezpečnostných predpisov.

Pozrite si našu poslednú GRIMMY CHRISTMAS SHOW, možno vám pomôže rozhodnúť sa o aký tanečný štýl máte záujem. https://www.youtube.com/watch?v=uN0o5RZrgu4&feature=youtu.be  

Viac fotiek, videí a informácií nájdete na https://www.facebook.com/grimmyfamilySB/

 

Prihláška  

Kompletne vypísanú (bez rodného čísla je neplatná) a podpísanú prihlášku aj s prílohami je potrebné zaslať čo najskôr  na grimmy.info@gmail.com (dodatočne bude nutné ju originál podpísať), alebo poštou na GRIMMY, Tkáčska 3, Prešov. 

Ceruzkou na zadnú stranu prihlášky (ak posielate mailom, tak to uveďte do mailu ) vás prosíme poznačiť o aký štýl tanca máte predbežný záujem (ak ste nový tanečník), napr. mini kids, disco dance, hip-hop.

Viac informácií o vekových kategóriách a jednotlivých tanečných štýloch nájdete v sekcií GRIMMY Prešov (keďže vekové a tanečné rozdelenie je všade rovnaké). 

Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás na grimmy@pobox.sk, 051/ 776 16 45 alebo 0902 602 372.  


Poplatky 

2021/2022 

                                  MINI KIDS, DETI, JUNIORI, HVK (4 r. a viac)            12-18 €/mesačne

Konečná výška poplatku sa určuje podľa počtu tréningov a skupinky v ktorej je tanečník zaradený a po odrátaní všetkých zliav. Výška poplatku po uplatnení zliav môže byť výrazne nižšia.

Jednorázové zápisné 5€ pri prvom zápise do GRIMMY. Pri plynulom pokračovaní sa ďalšie roky zápisný poplatok neplatí.  V prípade prerušenia minimálne na rok sa obnovuje zápis aj zápisný poplatok.  

Do 15.9.2021 je možné si u nás uplatniť viacero VÝHODNÝCH ZLIAV na POPLATKOCH (napr. Vzdelávací poukaz 2€/mesačne, polročná platba 2€/mesačne, vernostný poplatok 4€/mesačne ).  

Kostýmy:

Kostýmy na skupiny a formácie zabezpečuje v plnej výške GRIMMY, tanečníci platia len adekvátne požičovné. Kostýmy na sóla, duá vieme zabezpečiť za prijateľné ceny.

Údaje k úhrade poplatkov:

Názov účtu: Tanečný klub GRIMMY o.z.

Číslo účtu:   SK4609000000000500916293

Poznámka:  Meno žiaka + mesiac za aký platíte poplatok