GRIMMY Sabinov - Disco Dance, Hip-Hop, Gymnastika

ZÁPIS - SABINOV

Celý január 2021 prebieha ONLINE, každoročný januárový ZÁPIS na druhý polrok pre záujemcov od 4 rokov. V Sabinove trénujeme v telocvični na ZŠ Komenského 13. Nerobíme žiadne konkurzy a výbery, u nás má šancu každý! Sme jediný registrovaný športový klub v SZTŠ sekcií IDO v Sabinove, preto spadáme pod športové výnimky a plynulo trénujeme celý školský rok aj počas COVID-19 pandémie, samozrejme za dodržania všetkých bezpečnostných predpisov.

Pozrite si našu poslednú GRIMMY CHRISTMAS SHOW, možno vám pomôže rozhodnúť sa o aký tanečný štýl máte záujem.
https://www.youtube.com/watch?v=uN0o5RZrgu4&feature=youtu.be


Tanečný klub GRIMMY Sabinov

Od septembra 2019 úspešne pôsobíme aj v SABINOVE. Trénujeme v telocvični ZŠ Komenského 13. Tešíme sa veľkému záujmu zo strany tanečníkov. GRIMMY Sabinov je súťažný tanečný klub. Viac fotiek, videí a informácií nájdete na  https://www.facebook.com/grimmyfamilySB/

Rozvrh GRIMMY Sabinov - 2020/2021

Prihláška do TK GRIMMY Sabinov - 2020/2021

Kompletne vypísanú (bez rodného čísla je neplatná) a podpísanú prihlášku aj s prílohami je potrebné zaslať najneskôr do 31.1.2021 na grimmy@pobox.sk, alebo poštou na Tkáčsku 3, Prešov. 

- Ceruzkou na zadnú stranu prihlášky (ak posielate mailom, tak to uveďte do mailu ) vás prosíme poznačiť o aký štýl tanca máte predbežný záujem (ak ste nový tanečník), napr. mini kids, disco dance, hip-hop.

- Viac informácií o vekových kategóriách a jednotlivých tanečných štýloch nájdete v sekcií GRIMMY Prešov (keďže vekové a tanečné rozdelenie je všade rovnaké). Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás na grimmy@pobox.sk, alebo 0902 602 372. 

Mesačné poplatky 2020/2021 v Sabinove

                                                  MINI KIDS ( 4-6 r.)                                   10€/mesačne

                                                 DETI, JUNIORI, HVK (7 r. a viac)             14€/mesačne

Jednorázové zápisné 5€ pri prvom zápise do GRIMMY. Pri plynulom pokračovaní sa ďalšie roky zápisný poplatok neplatí.  V prípade prerušenia minimálne na rok sa obnovuje zápis aj zápisný poplatok.  

Do 15.9.2020 je možné si u nás uplatniť viacero VÝHODNÝCH ZLIAV na POPLATKOCH (napr. Vzdelávací poukaz 2€/mesačne, polročná platba 2€/mesačne).  

Kostýmy:

Kostýmy na skupiny a formácie zabezpečuje v plnej výške GRIMMY, tanečníci platia len adekvátne požičovné. Kostýmy na sóla, duá vieme zabezpečiť za prijateľné ceny.

Údaje k úhrade poplatkov:

Názov účtu: Tanečný klub GRIMMY o.z.

Číslo účtu:   SK4609000000000500916293

Poznámka:  Meno žiaka + mesiac za aký platíte poplatok