ak TANEC, tak GRIMMY

ZÁPIS - KOŠICE

do tanečnej umeleckej školy GRIMMY na šk.rok 2021/22  

Od 1.6. - 15.9.2021  prebieha ONLINE - ZÁPIS na nový školský rok 2021/22 pre záujemcov od 4 rokov. 
Je možné prihlásiť sa aj osobne na Hviezdoslavovej 7 v čase od 15:00 - 18:00 hod počas pracovných dní. 

V Košiciach trénujeme vo vlastných priestoroch na Hviezdoslavovej 7 (budova Radnice MČ Staré Mesto s vlastným vchodom zo Strojárenskej ulice).  V prípade veľkého záujmu, vieme otvoriť pobočky aj v iných mestských častiach. 

Nerobíme žiadne konkurzy a výbery, u nás má šancu každý! Sme registrovaný športový klub v SZTŠ sekcií IDO (jeden z mála v KE), preto spadáme pod športové výnimky a plynulo trénujeme celý školský rok aj počas COVID-19 pandémie, samozrejme za dodržania všetkých bezpečnostných predpisov. 

Pozrite si našu poslednú GRIMMY CHRISTMAS SHOW, možno vám pomôže rozhodnúť sa o aký tanečný štýl máte záujem. https://www.youtube.com/watch?v=uN0o5RZrgu4&feature=youtu.be
 


          Majstri sveta, Európy a Slovenska               pre rok 2019 


Sme moderná multižánrová tanečná umelecká škola so stabilným zázemím a mladým, ale vzdelaným a skúseným kolektívom pedagógov a trénerov, ktorí sú úspešní a uznávaní vo svojom odbore. 

Naši pedagógovia sú študentmi, alebo absolventmi tanečných konzervatórií v Prešove a Košiciach. Všetci absolvujú aj každoročne trénerské školenia a konferencie SZTŠ sekcie IDO. Zároveň máme aj absolventov I.stupňa trénerského vzdelávania (tance IDO) na FTVŠ v Bratislave.

                25

                15

              500

rokov medzi Vami

pedagógov a trénerov

aktívnych členov a tanečníkov

Vyberte si spôsob zápisu

1. Zápis ONLINE

Kliknite nižšie na ''ONLINE ZÁPIS KOŠICE'' a z pohodlia domova sa zapíšte do Tanečnej umeleckej školy GRIMMY Košice cez oficiálny online formulár IZUŠ. Po vyplnení a odoslaní formulára vás budeme kontaktovať.


2. Zápis PRIHLÁŠKA

Vyplnenú a podpísanú prihlášku prineste osobne do Súkromnej ZUŠ GRIMMY, Hviezdoslavova 7, Košice, alebo odošlite poštou (nie doporučene) na adresu: GRIMMY, Tkáčska 3, 080 01 Prešov, alebo na mail grimmy.info@gmail.com (dodatočne bude nutné ju originál podpísať).

                 1

Kliknite na "Stiahnuť prihlášku"

                2

Vyplňte a odošlite prihlášku

                3

Budeme vás kontaktovať

Ceruzkou na zadnú stranu prihlášky (ak posielate mailom, tak to uveďte do mailu ) vás prosíme poznačiť o aký štýl tanca máte predbežný záujem (ak ste nový tanečník), napr. mini kids, disco dance, hip-hop.


V PRÍPADE OTÁZOK:

051/776 16 45, 0902 602 372

Čo hovoria rodičia?

Dcérka nabrala sebavedomie, naučila sa skupinovej disciplíne, cieľavedomosti a aj po rokoch neplánuje skončiť. Prežila tam detstvo a nekončí aj keď je už stredoškoláčka. A to vraví za všetko.


p. Szabóová

mamka Stelky

Synovia sa v Grimmy naučili disciplíne, neustále sa rozvíjajú a tým, že sa stále učia nové choreografie, ľahšie sa im učí aj v škole. Sú pozorní, sústredení, našli si nových kamarátov a my rodičia taktiež.


p. Žažová

mamka Riška a Samka

Vekové kategórie

     Mini Kids/Deti

4 - 12 rokov

         Tínedžeri

13 - 17 rokov

          Dospelí

od 18 rokov

Výučba tanečných štýlov  • HIP HOP
  • DISCO DANCE + GYMNASTIKA
  • SHOW DANCE + GYMNASTIKA
  • BREAKING

Naše priestory

Súkromná ZUŠ GRIMMY

Radnica Starého mesta

Hviezdoslavova 7, 040 01 Košice

051 776 16 45

grimmy.info@gmail.com

                 Poplatky

         Naši pedagógovia