ak TANEC, tak GRIMMY

ZÁPIS - PREŠOV

do tanečnej umeleckej školy

Celý január 2021 prebieha ONLINE, každoročný januárový ZÁPIS na druhý polrok pre záujemcov od 4 rokov. V Prešove trénujeme na Tkáčskej 3 a v pobočkách na Sekčove (EL PARK) a Sídlisku III (Družba). Nerobíme žiadne konkurzy a výbery, u nás má šancu každý! Sme jediný registrovaný športový klub v SZTŠ sekcií IDO v Prešove, preto spadáme pod športové výnimky a plynulo trénujeme celý školský rok aj počas COVID-19 pandémie, samozrejme za dodržania všetkých bezpečnostných predpisov.

Pozrite si našu poslednú GRIMMY CHRISTMAS SHOW, možno vám pomôže rozhodnúť sa o aký tanečný štýl máte záujem. https://www.youtube.com/watch?v=uN0o5RZrgu4&feature=youtu.be 

Majstri sveta, Európy

a Slovenska pre rok 2019


Sme moderná multižánrová tanečná umelecká škola so stabilným zázemím a mladým, vzdelaným a skúseným kolektívom pedagógov a trénerov, ktorí sú úspešní a uznávaní vo svojom odbore.

25

15

500

rokov medzi Vami

pedagógov a trénerov

aktívnych členov a tanečníkov

Prihláška

1

Kliknite na "Stiahnuť prihlášku''

2

Vyplňte a odošlite prihlášku

3

Budeme vás kontaktovať

Vyplnenú a podpísanú prihlášku odošlite na mail: grimmy@pobox.sk alebo poštou na adresu: SZUŠ GRIMMY, Tkáčska 3, 08001 Prešov

V PRÍPADE OTÁZOK: 

0902 602 372

Čo hovoria rodičia?

Dcérka nabrala sebavedomie, naučila sa skupinovej disciplíne, cieľavedomosti a aj po rokoch neplánuje skončiť. Prežila tam detstvo a nekončí aj keď je už stredoškoláčka. A to vraví za všetko.


p. Szabóová

mamka Ninky

Synovia sa v Grimmy naučili disciplíne, neustále sa rozvíjajú a tým, že sa stále učia nové choreografie, ľahšie sa im učí aj v škole. Sú pozorní, sústredení, našli si nových kamarátov a my rodičia taktiež.


p. Žažová

mamka Riška a Samka

Vekové kategórie

Deti

4 - 12 rokov

Tínedžeri

13 - 17 rokov

Dospelí

od 18 rokov

Výučba tanečných štýlov  • HIP HOP
  • DISCO DANCE
  • SHOW DANCE
  • BREAK DANCE
  • GYMNASTIKA

Naše priestory

Súkromná ZUŠ GRIMMY

Tkáčska 3, 080 01 Prešov

051 776 16 45

grimmy@pobox.sk

Školné poplatky

Naši pedagógovia